Zadzwoń do nas: + 48 795 540 065
  • Polski
  • English

Nawiążemy współpracę z osobami specjalizującymi się w następujących technologiach:

  • Android
  • iOS
  • Java
  • .NET
  • WordPress
  • Joomla
  • Typo3
  • Pimcore
  • Modx
  • Prestashop
  • Magento
  • Photoshop
  • Grafika 3d
  • AngularJS
  • Backbone.js
  • C#

Programista PHP

Opis stanowiska

Szukamy osób, dla których programowanie i poznawanie nowych technologii to pasja, a nie przymus.

Plusy i minusy.

  • umiejętnosć obsługi systemu linux
  • brak uzależnienia od facebooka
  • kreatywność
  • uzależnienie od systemu windows
  • brak zainteresowań
  • brak cech ludzkich

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Zapewniamy nieograniczony dostęp do pracy i kawy.

Nasze biuro jest położone w ścisłym centrum Gliwic. Kilka pięter nad znaną i lubianą księgarnią „Helion”. Tym samym wiedza tajemna jest blisko nas.

Warunki finansowe i rodzaj współpracy uzależniamy od indywdualnych predyspozycji kandydata.

Profil
poszukiwanych umiejętności

GIT, SVN – 90%

PHP – 90%

CSS – 70%

JavaScript – 80%

CSS – 50%

Photoshop – 20%

Programista Symfony 2

  • znajomość wzorców projektowych

Profil

PHP – 90%

Symfony 2 – 95%

CSS – 50%

Nawiążemy współpracę ze specjalistami SEO

  • znajomość problematyki SEO
  • posiadanie zaplecza do pozycjonowania
  • bycie na czasie z nowinkami SEO
  • nieterminowość
  • utrudniony kontakt
  • wykorzystywanie niedozwolonych praktyk SEO

Proponujemy ciekawą współpracę
w celu zapewniania jeszcze lepszych uslug naszym klientom.

Współpraca może mieć charakter dwustronny. Możemy zapewnić wsparcie programistyczne.

Rodzaj i charakter współpracy uzależniony jest od doświadczenia i dotychczasowych wyników w pozycjonowaniu.

Profil

SEO – 90%

Google Analitics – 90%

Social Media – 70%

m-marketing – 80%